Laager

Sammuli tall korraldab 2019.a neli laagrit.

I laager toimuv suvel algajatele 5 päevane 17.06 -21.06.

II laager toimuv suvel algajatele 5 päevane 24.06 -28.06.

III laager toimuv suvel edasijõudnutele 5 päevane 01.07 -05.07

IV laager toimuv suvel edasijõudnutele 5 päevane 08.07 -12.07

NB! See aasta ei võta laagrisse lapsi kelle puudub kokkupuude hobustega. Laps peab vähemalt oskama traavi, ise ilma kordeta platsil sõitta, hobust ise iseseisvalt valmis panna. NB!

Viie päevase laagri hind 250.00

Hinnad sisaldavad käibemaksu

Laagrid toimuvad juhul kui on piisavalt osavõtjaid.

Laagrisse oodatakse kõiki, kelle vanus on vähemalt 7  kuni 18 eluaastat ! Laagrivahetusse võtame vastu 8 – 10 last.

Laagri tegevused

Ratsutamine ponide ja hobustega 1-2 x päevas (olenevalt laste tasemest ja ilmast), edasijõudnutel võimalus osaleda hüppetreeningutel. Toitlustamine 3-4 x päevas.  Toimuvad teooriatunnid Rohelise Kaardi materjalidega , huvilistel on võimalus laagri raames läbida RK teooria-ja praktikaeksam. Laagri jooksul õpime tundma hobuseid, varustust ja teoreetilist osa ratsutamisest.  Lisaks toimuvad lastele mängud, filmiõhu, kaupluse külastus, lõkkeõhtu jne.. Vastavalt laste tasemele ja ilmastikule ratsutame ka maastikul. Lapsed saabuvad laagrisse esimesel päeval kell 09.00 ja lahkuvad viimasel päeval kell 18.00.Viimasel päeval kell 16.00 toimub lastele treeningvõistlus, mida on oodatud vaatama vanemad ja kell 17.30 lõpetame laagri pidulikult koogi ja morsiga.

TÄHELEPANU! Laagri korraldajatel on õigus viia laagri kavas sisse muudatusi!

Tegevused:

ratsutamine

ratsamatk (vastavalt laagris osalejate tasemele ja ilmastikule)

teooriatunnid

lõkkeõhtu

filmiõhtu

mängud

Viie päevastel laagritel on nõutud ettemaks, mis on 60.00. See peab olema tasutud broneeringuks hiljemalt 14 päeav enne laagri algust.

Lapse registreerimisega kaasneb 60.00 broneerimistasu, mis kuulub laagri hinna sisse, kuid mida annuleerimisel ei tagastata. Broneering jõustub alates broneerimistasu laekumisest ja täidetud registreerimislehe saabumisest. Broneering peab olema tehtud 14 päeva enne laagri algust.

Laagri broneerimistasu saab tagasi juhul kui meie poolt laagri toimumine tühistatakse.

Kogu laagri maksumus peab olema tasutud hiljemalt samal päeval kui laps tuleb laagrisse, juhul kui maksate sularahas. Kui soovite ülekandega tasuda siis peab olema summa tasutud hiljemalt 3 päeva enne laagri algust.

Tasumine toimub sularahas või ülekandega. Ülekandega tasumisel saadame teile arve (ka broneerimistasu maksmisel saadame arve).

NB! Laagrite broneeringu kinnitamiseks ja tasumiseks väljastatakse arved! Alaealised ei saa ratsalaagrisse ilma vanema nõusolekuta registreerida, palume ühendust võtta lapsevanematel! Laagrisse ei võeta vastu lapsi, kellel on laagritasu maksmata enne laagri algust.

Lastel on soovitatav õnnetusjuhtumikindlustus!

Laagri kohta rohke infot saate nr. 56669732 Maris Juul ja e-mail sammulitall@gmail.com. Lisaks leiate meid ka facebookist Sammuli talli nime alt.

Suvelaagri_registreerimisleht

OOTAME KÕIKI LAAGRISSE ????

LAAGER LAAGER1


EnglishEstonianFinnish