Laager

Sammuli tall korraldab 2017.a suvel neli laagrit.

 

I laager toimub algajatele 12.06 – 16.06.

II laager toimub algajatele 19.06 – 23.06.

III laager toimub edasijõudnutele 26.06 – 30.06.

IV laager toimuv edasijõudnutele 14.08 -19.08.

Laagrid toimuvad juhul kui on piisavalt osavõtjaid.

Laagrisse oodatakse kõiki, kelle vanus on vähemalt 7  kuni 18 eluaastat ! Laagrivahetusse võtame vastu 8 – 10 last.

 

Laager on 5 päevane. Ratsutamine ponide ja hobustega 1-2 x päevas (olenevalt late tasemest ja ilmas), edasijõudnutel võimalus osaleda hüppetreeningutel. Toitlustamine 3-4 x päevas.  Toimuvad teooriatunnid Rohelise Kaardi materjalidega , huvilistel on võimalus laagri raames läbida RK teooria-ja praktikaeksam. Laagri jooksul õpime tundma hobuseid, varustust ja teoreetilist osa ratsutamisest.  Lisaks toimuvad lastele mängud, filmiõhu, kaupluse külastus, vankrimatk jne.. Vastavalt laste tasemele ja ilmastikule ratsutame ka maastikul. Lapsed saabuvad laagrisse esimesel päeval kell 09.00 ja lahkuvad viimasel päeval kell 18.00.Viimasel päeval kell 16.00 toimub lastele treeningvõistlus, mida on oodatud vaatama vanemad ja kell 17.30 lõpetame laagri pidulikult koogi ja morsiga.

 

TÄHELEPANU! Laagri korraldajatel on õigus viia laagri kavas sisse muudatusi!

 

Tegevused:

 

ratsutamine

 

ratsamatk (vastavalt laagris osalejate tasemele ja ilmastikule)

 

teooriatunnid

 

lõkkeõhtu

 

vankrimatk

 

filmiõhtu

 

mängud

 

ujumine hea ja sooja ilma korral

 

Laagri maksumus on 220€ ja sellest 30% peab olema tasutud broneeringuks hiljemalt 14 päeav enne laagri algust.

 

Lapse registreerimisega kaasneb 30% -line broneerimistasu, mis kuulub laagri hinna sisse, kuid mida annuleerimisel ei tagastata. Broneering jõustub alates broneerimistasu laekumisest ja täidetud registreerimislehe saabumisest. Broneerig peab olema tehtud 14 päeva enne laagri algust.

Laagri broneerimistasu saab tagasi juhul kui meie poolt laagri toimumine tühistatakse.

Kogu laagri maksumus peab olema tasutud hiljemalt samal päeval kui laps tuleb laagrisse, juhul kui maksate sularahas. Kui soovite ülekandega tasuda siis peab olema summa tasutud hiljemalt 3 päeva enne laagri algust.

Tasumine toimub sularahas või ülekandega. Ülekandega tasumisel saadame teile arve (ka broneerimistasu maksmisel saadame arve).

Lastel on soovitatav omada elukindlustust!

NB! Laagrite broneeringu kinnitamiseks ja tasumiseks väljastatakse arved! Alaealised ei saa ratsalaagrisse ilma vanema nõusolekuta registreerida, palume ühendust võtta lapsevanematel! Laagrisse ei võeta vastu lapsi, kellel on laagritasu maksmata enne laagri algust.

Lastel on soovitatav õnnetusjuhtumikindlustus!

 

Laagri kohta rohke infot saate nr. 56669732 Maris Juul ja e-mail sammulitall12@hot.ee. Lisaks leiate meid ka facebookist Sammuli talli nime alt.

 

Suvelaagri_registreerimisleht

 

OOTAME KÕIKI LAAGRISSE 🙂

LAAGER LAAGER1


EnglishEstonianFinnish